Kontakt

Aktualności

Aktualności

Kontakt

Przygotuj się z nami do egzaminów językowych!

Kursy maturalne i dla 8-klasistów poziom FCE

Egzamin 8-klasisty

Kurs dla 8-klasistów stworzyliśmy w oparciu o znane podręczniki oraz zgodnie z aktualnymi wytycznymi CKE. Zawiera on także szereg materiałów dodatkowych, opracowanych przez wykwalifikowanych Metodyków. Cykl intensywnych zajęć skupia się na praktycznych ćwiczeniach.

Lekcje prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy dbają o rozwój wszystkich umiejętności językowych sprawdzanych na egzaminach. Nasi Native Speakerzy doskonale znają pułapki, w które wpadają uczniowie wykonując konkretne zadania. Podczas kursu uczą Młodzież zwracania na nie szczególnej uwagi.

Uczniowie ćwiczą mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, a także istotne techniki egzaminacyjne, które są przydatne również w późniejszych latach nauki. Uczestnicy kursu mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego. Na zajęciach dzieci wykonują intensywne ćwiczenia powtórkowe wszystkich części egzaminu, w tym utrwalanie słownictwa i reguł gramatyki. 8-klasiści opracowują także testy z poprzednich lat.

Nasz kurs do egzaminu 8-klasisty to:

  • Zajęcia w małych grupach lub indywidualne
  • Elastyczny harmonogram
  • Indywidualne podejście do Uczniów
  • Starannie opracowany program
  • Ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych w praktyce
  • Stymulująca i zorientowana na praktykę metoda uczenia się, dzięki której uczniowie rokrocznie osiągają satysfakcjonujące wyniki
  • Gwarancja szybkich postępów
  • Wspierający i motywujący Nauczyciele gotowi rozwiać wszelkie językowe wątpliwości
  • Oswojenie się z formą egzaminu
  • Nauka przydatnych technik egzaminacyjnych

Matura

Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego prowadzimy już od 2005 r. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z maturzystami, którzy od lat uzyskują satysfakcjonujące wyniki na egzaminie dojrzałości.

Program zajęć Przygotowanie do Matury został stworzony w oparciu o aktualne wytyczne CKE.  Zajęcia mają intensywny charakter i prowadzone są przez wykwalifikowanych metodyków. Kurs oparty jest o najlepsze podręczniki oraz szereg materiałów dodatkowych, przygotowywanych przez naszych lektorów pod kątem egzaminu maturalnego. Kursanci rozwijają zarówno umiejętności językowe, jak i istotne techniki egzaminacyjne. Maturzyści mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego. Podczas kursu omawiane są również zagadnienia zawarte w Informatorze Maturalnym. Maturzyści intensywnie ćwiczą wszystkie części egzaminu pisemnego i ustnego, utrwalają słownictwo i gramatykę oraz opracowują testy maturalne z poprzednich lat.

W naszej Szkole Uczniowie mają szansę przećwiczyć wszystkie umiejętności, które są sprawdzane na maturze z języka angielskiego: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie, a wszystko to jest dostosowane do aktualnych wymagań egzaminacyjnych. Nasi Native Speakerzy doskonale znają pułapki, w które łatwo wpaść wykonując konkretne zadania maturalne i uczą Młodzież zwracać na nie uwagę.

Kursy maturalne prowadzimy w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych o elastycznych, dostosowanych do potrzeb Uczniów porach.