Callan Szkoła Języków Obcych to nie tylko nauka, ale co dla nas równie istotne, także miło spędzony czas

dobra zabawa.

Wydarzenia

Callan Szkoła Języków Obcych to nie tylko nauka, ale co dla nas równie istotne, także miło spędzony czas i dobra zabawa. Każdy, kto uczył się w krakowskiej Szkole Callan pewnie potwierdzi, że panuje u nas niezwykle przyjazna atmosfera. Nasi wspaniali Słuchacze, wraz z Zespołem Szkoły tworzą zgraną i aktywną społeczność. Mamy bogatą tradycję spotkań z Uczniami, od lat organizujemy liczne eventy integracyjne, bale, wyjazdy i spotkania. Chętnie bierzemy udział w akcjach charytatywnych.

Uczniowie cenią sobie w naszej Szkole nie tylko profesjonalne i rzetelne podejście do nauczania języków obcych, lecz także możliwość poznania wielu nowych, niezwykle otwartych ludzi oraz nawiązania kontaktu z Native Speakerami pochodzącymi z różnych zakątków świata. Z przyjemnością obserwujemy, jak nasi Słuchacze stają się aktywnymi Członkami Społeczności Szkoły. Jako przykład możemy podać grupę, która organizowała cotygodniowe, wieczorne spotkania. Każde z tych spotkań miało swój temat przewodni, a jego Uczestnicy rozmawiali ze sobą w języku angielskim, łącząc tym samym przyjemne z pożytecznym. Takie jak ta, uczniowskie inicjatywy szczególnie nas cieszą!

Również w czasie pandemii staraliśmy się podtrzymać tradycję spotkań i umożliwić dodatkowe rozmowy Nauczycieli z Uczniami. Zaczęliśmy wtedy organizować liczne, bezpłatne wydarzenia online. Odbyło się m.in. spotkanie świąteczne ze śpiewaniem kolęd, a także seria spotkań z naszymi Nauczycielami, na których Słuchacze mieli okazję porozmawiać z Lektorami poza czasem lekcyjnym, a także dowiedzieć się trochę więcej o miejscu ich urodzenia, wykształceniu oraz zainteresowaniach. Rzecz jasna spotkania odbywały się w języku angielskim, zatem stanowiły doskonałą okazję, by poćwiczyć język obcy.

Polub stronę „Callan Szkoła Języków Obcych” na portalu facebook, by być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami i inicjatywami Szkoły. Dzięki temu łatwiej nawiążesz kontakt z Nauczycielami oraz pozostałymi Uczestnikami kursów.