Drodzy Rodzice! Wybierzcie dla swojego dziecka

najlepsze lekcje języka angielskiego !

Angielski dla młodzieży indywidualnie Metodą Callana

Język angielski dla młodzieży (15 – 19 lat) stacjonarnie i online indywidualnie.

Najbardziej efektywną formą nauki języka angielskiego są zajęcia indywidualne z native speakerem. Odznaczają się one o wiele wyższą skutecznością niż kurs grupowy.

Dlaczego ?

Nauczyciel może w pełni poświęcić swoją uwagę konkretnemu uczniowi i jego potrzebom. Lekcje indywidualne języka angielskiego dają szansę na to, aby dostosować tempo, ale także zakres materiału do jednej osoby.

To korzystne rozwiązanie również dla tych osób, które nie lubią nauki w grupie, mają wówczas problem ze skupieniem się czy brak im odwagi do swobodnego wypowiadania się w obcym języku. Podczas lekcji indywidualnych znacznie łatwiej przełamać barierę językową, a na to największy nacisk kładzie właśnie Metoda Callana.

Indywidualne lekcje angielskiego dla młodzieży prowadzone są wg podręczników „Callan Method” i składają się z dwunastu etapów („Stages”). Prowadzą one ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do poziomu C1.

Angielski dla młodzieży

Zapraszamy uczniów szkół średnich na lekcje indywidualne do naszej Szkoły przy ul. Zwierzynieckiej 14/4, a tych, którzy preferują naukę zdalną – na indywidualny kurs angielskiego online.

Indywidualny kurs angielskiego dla młodzieży online

W naszej Szkole indywidualny kurs angielskiego online dla młodzieży prowadzony jest z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC). Ta brytyjska interaktywna platforma została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana.

Dzięki nowoczesnej platformie OCC nauka języka angielskiego online jest wygodna, efektywna i … bardzo przyjemna!

Nie wychodząc z domu, uczniowie mają dostęp do lekcji angielskiego na bardzo wysokim poziomie oraz kontaktu z nauczycielami z różnych stron świata.

Już od pierwszych zajęć kładziemy nacisk na rozumienie ze słuchu i mówienie po angielsku w sposób zrozumiały. Na bieżąco lektor koryguje błędy językowe kursanta, a materiał, powtarzany konsekwentnie i wielokrotnie, trwale zapisze się w pamięci ucznia, umożliwiając swobodną komunikację.

Zalety indywidualnej nauki angielskiego online w Szkole Callana:

 

  • Komfort i efektywność: Nowoczesna platforma umożliwia naukę języka angielskiego w komfortowym środowisku, eliminując konieczność podróży do szkoły. Dzięki interaktywnym funkcjom, lekcje na platformie są nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.
  • Dostęp do nauczycieli z różnych stron świata: Poprzez platformę OCC masz szansę współpracować z wykwalifikowanymi nauczycielami z wielu części świata. To nie tylko nauka języka, ale również wzbogacające doświadczenie kulturowe.
  • Lekcje indywidualne 1:1: Decydując się na lekcje indywidualne, czerpiesz korzyść ze stałej interakcji z nauczycielem, który może w pełni skupić się na Twoich indywidualnych potrzebach i celach.
  • Rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu: Metoda Callana skupia się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Już od pierwszych zajęć uczysz się w sposób naturalny (jak swojego języka ojczystego), a regularne powtarzanie materiału umożliwia swobodną komunikację w języku angielskim.
  • Konspekty i powtórki: Każda lekcja obejmuje klarowny konspekt, który jest Twoim praktycznym narzędziem do powtórek, wspomagającym proces przyswajania materiału.

Callan Students Practice Area (SPA)

Na potrzeby lekcji języka angielskiego dla młodzieży została stworzona specjalna wersja interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA). Dzięki niej uczniowie mogą dodatkowo ćwiczyć język obcy w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas.

W sekcji „Pytanie i odpowiedź” („Question & Answer”) młodzież może ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe. W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) uczniowie znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Angielski dla młodzieży
Angielski dla młodzieży