Zajęcia indywidualne z hiszpańskiego

Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz przygodę z językiem hiszpańskim, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności – Metoda Callana to 100% satysfakcji! Zyskaj pewność siebie i płynnie posługuj się językiem obcym w pracy, szkole czy podczas podróży. Hiszpański Metodą Callana przewiduje ćwiczenie wszystkich kluczowych umiejętności!

Dla kogo dedykowane są kursy indywidualne z języka hiszpańskiego?

Hiszpański kurs indywidualny Metodą Callana to propozycja dla osób, którym zależy na płynnym wykorzystaniu tego języka w codziennym życiu. Z tego powodu na nasze kursy zapisują się nie tylko uczniowie czy studenci przygotowujący się egzaminów, ale także osoby, które potrzebują hiszpańskiego do codziennej komunikacji na gruncie zawodowym, np. z klientami czy partnerami biznesowymi.

Czeka Cię wyjazd naukowy do kraju hiszpańskojęzycznego? A może planujesz tam dłuższe wakacje? Szlifuj swoje umiejętności językowe metodą bazującą na naturalnych mechanizmach nauki. Do wyboru masz aż 6 poziomów – od zupełnie początkującego do średnio zaawansowanego.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami firm i osób indywidualnych, dla których nasza Szkoła prowadziła szkolenia językowe.

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego indywidualnie?

Zajęcia indywidualne języka hiszpańskiego to okazja do tego, aby precyzyjnie dostosować poziom przekazywanej przez lektora wiedzy oraz ćwiczeń do Twoich umiejętności i predyspozycji.

Co więcej, podczas spotkań 1:1, wspólnie z prowadzącym, możesz wybrać dziedzinę czy branżę, w której najczęściej będziesz mówić po hiszpańsku. Być może najbardziej potrzebne Ci będzie słownictwo z zakresu IT lub wręcz przeciwnie – przyda Ci się wszystko, co związane z codziennym funkcjonowaniem, jak zakupy czy wizyta w urzędzie.

Kursy konwersacyjne Metodą Callana w trybie indywidualnym dają także lektorowi możliwość skupienia się na potrzebach pojedynczego uczestnika kursu. Ten z kolei ma okazję, aby częściej zabrać głos i w praktyce wypróbować nabyte umiejętności.

Zapraszamy na lekcje indywidualne do naszej Szkoły przy ul. Zwierzynieckiej 14/4, a tych, którzy preferują naukę zdalną – na indywidualny kurs hiszpańskiego online.

Indywidualne kursy językowe z hiszpańskiego dla dzieci i dla dorosłych stacjonarnie lub online

W naszej szkole native speakerzy tworzą na zajęciach przyjazną i angażującą atmosferę. Hiszpański kurs indywidualny dostępny jest nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci.

W przypadku młodszych uczniów stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę i interakcję z małymi uczestnikami. W ten sposób pomagamy przełamać lęk przed swobodnym mówieniem po hiszpańsku na co dzień.

Metoda Callana wykorzystuje naturalne zdolności językowe dzieci i ich chłonny umysł. Dzięki temu w szybkim tempie mówią płynnie i z łatwością, a ich komunikacja w języku obcym jest skuteczna.

Nieważne, czy interesuje Cię kurs dla początkujących, czy dla średnio zaawansowanych i w jakim jesteś wieku – dodamy Ci odwagi i pewności siebie, a Twój hiszpański zaskoczy nawet Ciebie samego. Sprawdź, co możemy zaproponować właśnie Tobie!

Jeśli szukasz indywidualnych zajęć z języka hiszpańskiego w Krakowie, nasza Szkoła to doskonały wybór!