Drodzy Rodzice! Wybierzcie dla swojego dziecka

najlepszy kurs języka angielskiego!

Angielski dla dzieci (7 – 14 lat) w Callan Kraków

Callan for Kids

Angielski dla dzieci w wieku 7 – 14 lat w Szkole Callan.

Nasza Szkoła prowadzi lekcje języka angielskiego Metodą Callana dla uczniów klas I – VIII szkoły podstawowej.

Grafik grup ułożony jest z uwzględnieniem wieku oraz poziomu ucznia.

Szczegółowy harmonogram wszystkich lekcji języka angielskiego dla dzieci i młodzieży dostępny jest tutaj: link

Metoda Callana pozwala czerpać satysfakcję z nauki angielskiego i zdobywać najlepsze wyniki. Ta znana na całym świecie Metoda wspaniale sprawdza się w przypadku najmłodszych, którzy bywają najbardziej wymagającymi studentami, ale równocześnie niezwykle szybko chłonącymi wiedzę!

Dzięki wieloletniej praktyce nasza Szkoła jest idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim oraz kontynuowanie nauki. Callan for Kids to kurs języka angielskiego dla dzieci, w trakcie którego uczniowie szybko zyskują pewność pozwalającą na mówienie po angielsku, a nie tylko rozumienie języka.

Aktywne i dynamicznie prowadzone zajęcia oraz angażujące ćwiczenia nieustannie podtrzymują uwagę dzieci. Wysoka jakość treści w programie kursu, systematyczne powtarzanie materiału oraz wspierająca atmosfera lekcji Callan for Kids sprawiają, że dzieci z wyjątkową łatwością uczą się poprawnie oraz płynnie posługiwać językiem angielskim. W lekcje dla dzieci wplecione są także gry i zabawy w języku angielskim, co zapewnia dodatkową rozrywkę i sprawia dzieciom ogromną radość!

Kursy angielskiego dla dzieci „Callan for Kids” składają się z sześciu etapów („Stages”). Prowadzą one młodego Ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do końca poziomu A2.

Gramatyka i słownictwo są starannie i systematycznie wprowadzane oraz ćwiczone na sześciu etapach nauki, obejmując wszystkie aspekty językowe, które dzieci muszą znać, aby zdać egzaminy, takie jak Cambridge Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Pod koniec etapu 4. („Stage 4”) Słuchacze są gotowi, by przygotowywać się do egzaminów w CEFR A1., a pod koniec 6. etapu do egzaminów w CEFR A2. Najważniejsze jednak, że dzieci mówią już płynnie i z łatwością!

W naszej Szkole uczniowie przygotowują się również do egzaminu ósmoklasisty,

zaś licealiści do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji pokazowych Callan for Kids

Lekcje angielskiego dla dzieci
Callan for Kids Student Practice Area (SPA)

Na potrzeby kursu języka angielskiego dla dzieci Callan for Kids została stworzona specjalna wersja interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA). Dzięki niej dzieci mogą dodatkowo ćwiczyć język obcy w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas.

W unikalnej sekcji „Pytanie i odpowiedź” („Question & Answer”) dzieci mogą ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe. W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) dzieci znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Platforma SPA dla kursu językowego dla dzieci pokrywa tematykę wszystkich 6 poziomów kursu. To wspaniałe i przyjazne narzędzie, które pomaga zmotywować się do samodzielnych powtórek materiału pomiędzy lekcjami z Nauczycielem. Twoje dziecko może cieszyć się nią na dowolnym urządzeniu lub za pomocą aplikacji mobilnej „Callan Method”.

Zapraszamy również na lekcje angielskiego online dla dzieci

Warsztaty językowe dla dzieci w Krakowie

Szkoła Języków Obcych Callan organizuje warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży z Krakowa i okolic.

Warsztaty trwają 1, 2 lub 3 godziny i prowadzone są według Metody Callana przez wykwalifikowanego Native Speakera. Podczas warsztatów nauczyciel dodatkowo wprowadza popularne angielskie piosenki i rymowanki, które ułatwiają zapamiętanie nowego słownictwa i zwrotów.

Oferujemy również ciekawe warsztaty tematyczne, na których dzieci mogą zapoznać się z elementami kultury brytyjskiej.

Poza interesującym programem i doświadczoną kadrą nauczycieli naszym wielkim atutem jest lokalizacja Szkoły – w pobliżu Rynku Głównego, u samych stóp Wzgórza Wawelskiego, dzięki czemu naukę języka łatwo połączyć ze zwiedzaniem miasta królów.

→ Wakacje z Callanem ←

Na okres wakacyjny przygotowaliśmy atrakcyjne warsztaty językowe
dedykowane naszym najmłodszym uczniom.

Wakacje z Callanem to zajęcia w formie tygodniowych półkolonii,
pełnych rozmaitych aktywności i dobrej zabawy,
a równocześnie intensywnej nauki języka angielskiego.