Kurs dla 8-klasistów stworzyliśmy w oparciu o znane podręczniki oraz zgodnie z aktualnymi wytycznymi CKE. Zawiera on także szereg materiałów dodatkowych, opracowanych przez wykwalifikowanych Metodyków. Cykl intensywnych zajęć skupia się na praktycznych ćwiczeniach.

Lekcje prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy dbają o rozwój wszystkich umiejętności językowych sprawdzanych na egzaminie. Nasi nauczyciele doskonale znają pułapki, w które wpadają Uczniowie wykonując konkretne zadania. Podczas kursu uczą Młodzież zwracania na nie szczególnej uwagi.

Uczniowie ćwiczą mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie, a także istotne techniki egzaminacyjne, które są przydatne również w późniejszych latach nauki. Uczestnicy kursu mogą sprawdzić swoje umiejętności i zapoznać się dokładnie z formą i przebiegiem egzaminu właściwego. Na zajęciach dzieci wykonują intensywne ćwiczenia powtórkowe wszystkich części egzaminu, w tym utrwalanie słownictwa i reguł gramatyki. 8-klasiści opracowują także testy z poprzednich lat.

Nasz kurs przygotowujący do egzaminu 8-klasisty to:

– Zajęcia w małych grupach lub indywidualne
– Elastyczny harmonogram
– Indywidualne podejście do Uczniów
– Starannie opracowany program
– Ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych w praktyce
– Stymulująca i zorientowana na praktykę metoda uczenia się, dzięki której uczniowie rokrocznie osiągają satysfakcjonujące wyniki
– Gwarancja szybkich postępów
– Wspierający i motywujący Nauczyciele gotowi rozwiać wszelkie językowe wątpliwości
– Oswojenie się z formą egzaminu
– Nauka przydatnych technik egzaminacyjnych