Hiszpański dla dorosłych

Hiszpański Metodą Callana kurs dla dorosłych

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych kursantów, oferujemy zajęcia z języka hiszpańskiego dla dorosłych. Odbywają się one z wykorzystaniem Metody Callana. Dzięki temu nauka języka przebiega nie tylko szybciej, ale także i ciekawiej.

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online. Nie ma znaczenia, czy hiszpański jest Ci niezbędny w pracy, szkole, czy też podróży. Z naszym kursem szybko osiągniesz wymagany poziom i zrealizujesz swoje plany.

Kursy języka hiszpańskiego Metodą Callana

Nauka języka hiszpańskiego z wykorzystaniem Metody Callana jest nowatorskim sposobem przyswajania wiedzy. To kompleksowa nauka, w której ćwiczone są wszystkie umiejętności, ale główny nacisk kładziemy na konwersację.

Metoda ta sprawdza się nie tylko w przypadku języka angielskiego, ale także i hiszpańskiego. Opiera się ona na naturalnym mechanizmie, jakim jest codzienna rozmowa w luźnej atmosferze. Aranżujemy różnego rodzaju sceny, dzięki którym kursanci uczą się komunikacji w codziennych sytuacjach.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Jest wiele powodów, dla których warto nauczyć się tego hiszpańskiego. To to bardzo popularny język. Na co dzień używa się go nie tylko w Hiszpanii, ale także w Ameryce Łacińskiej, w tym Meksyku i Argentynie. To język urzędowy w ponad 20 krajach. Znajomość hiszpańskiego może okazać się przydatna podczas podróży do któregoś z nich.

Ponadto jego znajomość poprawia pozycję kandydata na rynku pracy. Jeśli starasz się o posadę w firmie międzynarodowej, to dzięki hiszpańskiemu zwiększają się Twoje szanse na jej otrzymanie. Dodatkowo nauka nowego języka jest sposobem na poznanie nowych ludzi oraz ich kultur.

 

Język hiszpański – kursy stacjonarne i online

Nauka hiszpańskiego w Szkole Językowej Callan w Krakowie odbywa się zarówno stacjonarnie, jak i online. Sposób prowadzenia lekcji jest dostosowany do indywidualnych potrzeb kursantów. Lekcje stacjonarne prowadzone są w siedzibie naszej Szkoły w Krakowie przy ulicy Zwierzynieckiej 14/4.

Zajęcia online prowadzimy poprzez przystosowaną do tego platformę Online Callan Classroom (OCC). Została ona stworzona na potrzeby nauczania Metodą Callana. Nauka przebiega zgodnie z wytycznymi Callan Metod Organisation.

Platforma OCC jest nowatorskim urządzeniem i umożliwia prowadzenie zajęć w sposób kreatywny, między innymi poprzez wplatanie w lekcję różnorodnych ćwiczeń oraz zwiększanie interakcji na linii nauczyciel-uczeń.

 

Jak wyglądają kursy hiszpańskiego w Callan Szkole Języków Obcych?

Szybka i przyjemna nauka hiszpańskiego dla dorosłych jest jak najbardziej możliwa. Nasze kursy językowe odbywają się w dniach i godzinach dostosowanych do potrzeb kursantów. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowanych lektorów, wśród których są także native speakerzy. Dzięki temu kursanci mają szansę nauczyć się języka i jego prawidłowej wymowy. Zapisu na zajęcia można dokonać poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. W przypadku wątpliwości oferujemy możliwość skorzystania z dwóch dni lekcji próbnych, które są bezpłatne w przypadku rezygnacji z dalszej nauki. Osobom zdecydowanym zapewniamy małe grupy oraz przyjazną atmosferę w trakcie zajęć.

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń!

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu. Możesz dołączyć do grupy w każdej chwili. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta, dlatego nie martw się o zaległości.

Polecamy skorzystanie z testu poziomującego, który ułatwi nam dopasowanie grupy do Twoich umiejętności. W przypadku pytań zadzwoń lub napisz wiadomość na adres e-mail podany w zakładce Kontakt.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji pokazowych Callan Español

Callan Español Student Practice Area (SPA)

Nasi uczniowie mają dostęp do platformy internetowej Callan Student Practice Area zawierającej treści spójne z materiałem kursu Callan Español, a także:

  • nagrania dyktand z automatyczną korektą Twoich odpowiedzi
  • unikalny moduł „nagraj swoją odpowiedź”, w którym za pomocą mikrofonu możesz nagrywać swoje odpowiedzi
  • wiele interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym w łatwy sposób możesz powtórzyć omawiane na lekcjach słownictwo oraz gramatykę hiszpańską.