Drodzy Rodzice! Wybierzcie

najlepsze lekcje języka angielskiego !

Angielski dla młodzieży kursy stacjonarne Metodą Callana

Zapraszamy na kursy angielskiego dla młodzieży (15 – 19  lat) w Szkole Języków Obcych Callan.

Nasza Szkoła prowadzi lekcje języka angielskiego Metodą Callana dla uczniów szkół średnich. Uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach grup młodzieżowych (raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne) lub grup dla dorosłych (zajęcia raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne lub raz w tygodniu po 3 godziny lekcyjne lub dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne).

Harmonogram zajęć przedstawiamy po odbyciu rozmowy poziomującej z metodykiem, który sprawdza poziom ucznia i dobiera odpowiednią grupę. Pierwsze dwa dni zajęć w grupie są próbne i nie zobowiązują do zapisu na kurs. Rozmowa poziomująca jest bezpłatna i trwa ok. 30 minut. Może odbyć się w formie stacjonarnej lub online. Na rozmowę z metodykiem można umówić się tuaj:  https://callan.krakow.pl/formularz-zgloszeniowy/

Angielski dla młodzieży

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE PRÓBNE I POZNAJ SKUTECZNOŚĆ METODY CALLANA!

Metoda Callana pozwala czerpać satysfakcję z nauki angielskiego i zdobywać najlepsze wyniki. Ta znana na całym świecie Metoda wspaniale sprawdza się w przypadku młodych Słuchaczy, którzy bywają najbardziej wymagającymi studentami, ale równocześnie niezwykle szybko chłonącymi wiedzę! Uczniowie szybko zyskują pewność pozwalającą na mówienie po angielsku, a nie tylko rozumienie języka.

Aktywne i dynamicznie prowadzone zajęcia oraz angażujące ćwiczenia nieustannie podtrzymują uwagę ucznia. Wysoka jakość treści w programie kursu, systematyczne powtarzanie materiału oraz wspierająca atmosfera lekcji Metodą Callana sprawiają, że młodzież z wyjątkową łatwością uczy się poprawnie oraz płynnie posługiwać językiem angielskim. W lekcje dla młodzieży wplecione są także gry i zabawy w języku angielskim, które zapewniają dodatkową rozrywkę i sprawiają, że uczniowie z przyjemnością przychodzą na zajęcia!

Kursy angielskiego dla młodzieży składają się z dwunastu etapów („Stages”), które prowadzą ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do poziomu C1 (Advanced). Gramatyka i słownictwo są starannie i systematycznie wprowadzane oraz ćwiczone na dwunastu etapach nauki, obejmując wszystkie aspekty językowe, które uczniowie muszą znać, aby zdać egzaminy, takie jak Cambridge First B2 (FCE) czy IELTS. Najważniejsze jednak, że już po kilku miesiącach nauki uczniowie posługują się angielskim płynnie i z łatwością!

W naszej Szkole uczniowie przygotowują się również do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji pokazowych Metodą Callana

Lekcje angielskiego dla młodzieży Callan Practice Area (SPA)

Na potrzeby kursu języka angielskiego dla młodzieży została stworzona specjalna wersja interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA). Dzięki niej uczniowie mogą dodatkowo ćwiczyć język angielski w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas.

W sekcji „Pytanie i odpowiedź” („Question & Answer”) uczniowie mogą ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe. W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Platforma SPA pokrywa tematykę wszystkich 12 poziomów kursu. To wspaniałe i przyjazne narzędzie, które pomaga zmotywować się do samodzielnych powtórek materiału pomiędzy lekcjami z Nauczycielem. Uczeń może korzystać z platformy na komputerze, laptopie lub za pomocą aplikacji mobilnej „Callan Method”.

Angielski dla młodzieży