Już dziś zapisz się na lekcje próbne

i poznaj niezawodną Metodę Callana!

Zapisy

Każdy uczeń, który chce zapisać się na kurs grupowy może wziąć udział w 2 dniach lekcji próbnych. Opłata za lekcje próbne naliczana jest tylko w razie podjęcia nauki w naszej Szkole. Jeśli uznasz, że z jakiś przyczyn nasza Metoda nie jest tym czego szukasz i nie zdecydujesz się na kontynuację nauki w naszej Szkole – za lekcje próbne nie zapłacisz nic!

Na większość kursów z naszej oferty prowadzimy nabór ciągły. To znaczy, że możesz dołączyć do grupy na Twoim poziomie w dowolnym momencie roku. Taka możliwość istnieje przy zapisie na kursy: General English, Callan for Business oraz Callan Español.

Na kurs dla dzieci Callan for Kids przyjmujemy zapisy na początku obu semestrów tj. we wrześniu i w lutym.

Zapisy krok po kroku:

  • Na początku zapisz się na test poziomujący przez naszą stronę internetową lub skontaktuj się z Sekretariatem Szkoły w celu umówienia terminu testu.
  • W umówionym terminie rozwiąż test poziomujący w siedzibie Szkoły przy ul. Zwierzynieckiej 14/4 w Krakowie lub online. Nie przygotowuj się do niego specjalnie. Powinien on pokazać nam Twój faktyczny poziom języka obcego.
  • Poczekaj na wyniki testu, na podstawie których zaproponujemy Ci dołączenie do odpowiedniej grupy.
  • Skorzystaj z 2 dni lekcji próbnych z zaproponowaną grupą. To czas na zapoznanie się ze Szkołą oraz sprawdzenie czy Metoda Callana jest tym czego szukasz.
  • Po 2 dniach lekcji próbnych skontaktuj się z Sekretariatem Szkoły i daj nam znać czy chcesz razem z nami kontynuować naukę.
  • Opłata za 2 dni lekcji próbnych zostanie naliczona tylko jeśli zdecydujesz się zapisać do naszej Szkoły. W przeciwnym wypadku lekcje próbne będą całkowicie bezpłatne.