Zapisz się na kurs konwersacyjny

i nabierz pewności w mówieniu!

25-minutowe lekcje konwersacyjne ONLINE
sam na sam z native speakerami

Krótkie lekcje konwersacyjne online to wspaniała opcja „dla zabieganych”! Jeśli masz ochotę na odświeżenie kontaktu z angielskim, a nie dysponujesz dużą ilością czasu – zapraszamy na krótkie lekcje konwersacyjne z lektorami z różnych stron świata.

25 minut sam na sam z nauczycielem w przyjaznej atmosferze – to recepta na przyjemnie i pożytecznie wykorzystany czas! Zajęcia odbywają się online w dogodnym dla Ciebie terminie. Do każdej lekcji otrzymasz wcześniej konspekt, który pomoże ci opanować, a następnie utrwalić materiał.

Proponujemy tematy przydatne zarówno w życiu codziennym (rodzina, praca, dom, przyjaciele, czas wolny), jak i w środowisku pracy (rozmowa kwalifikacyjna, relacje w pracy itp.).

Przykładowe pytania, które usłyszysz na lekcji:

  • How do seasons change your personality?
  • Would you open up to a stranger?
  • Is it better to cut down on sweets or to cut it out of your life completely?
  • Have you ever lied on a job application?
  • Have you lied on your CV?

25-minutowe lekcje konwersacyjne online prowadzone są z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC).

Dzięki tej nowoczesnej brytyjskiej platformie interaktywnej nauka języka angielskiego online jest wygodna, efektywna i … bardzo przyjemna! Nie wychodząc z domu, Słuchacz ma dostęp do lekcji na bardzo wysokim poziomie oraz kontaktu z nauczycielami z różnych stron świata.

25 minut z ulubionym nauczycielem, ciekawy temat, szybkie tempo lekcji – Kursant zdąży się zmęczyć!😊

Będziecie mieć Państwo możliwość wyboru tematu (spośród podanych propozycji) oraz nauczyciela. Każda lekcja stanowi odrębną całość, obejmuje jeden temat i przebiega wg skryptu, który otrzymacie Państwo jako załącznik.

Spotkaj się z naszymi lektorami, aby poćwiczyć konwersacje w języku angielskim!

Do zobaczenia!