Naucz się języka hiszpańskiego

Metodą Callana!

Hiszpański Metodą Callana

Callan Español

Naucz się języka hiszpańskiego na kursie Metodą Callana! Niezależnie od tego czy będziesz potrzebować go w pracy, na egzaminie językowym, podczas podróży, czy po prostu chcesz poszerzać swoje horyzonty, a przy tym dobrze się bawić, biorąc udział w kursie – wkrótce będziesz płynnie mówić po hiszpańsku!

Kurs języka hiszpańskiego Callan Español został opracowany w oparciu o zasady Metody Callana. Jest to kompleksowa nauka hiszpańskiego, w której ćwiczone są wszystkie umiejętności językowe, lecz główny nacisk położony jest na wykorzystywanie języka w praktyce.

Metoda Callana świetnie sprawdza się w języku hiszpańskim, ponieważ oparta jest na naturalnych mechanizmach, które wykorzystaliśmy, aby nauczyć się własnego języka. Spośród czterech aspektów nauki języka – czytanie, pisanie, mówienia i słuchanie – mówienie jest tym, który zwykle sprawia uczniom największe kłopoty. Podczas nauki Metodą Callana uczeń nie tylko aktywnie słucha przez cały czas zajęć, ale jest także angażowany do ćwiczenia mówienia, gdyż każdemu z uczniów zadawane są pytania. Dzięki temu nasi studenci szybko pokonują wszelką początkową nieśmiałość i zyskują więcej pewności w rozmowach w języku hiszpańskim poza zajęciami.

Uporządkowane wprowadzanie nowego słownictwa, gramatyki, systematyczne powtarzanie, ciągła, natychmiastowa korekta oraz nacisk na mówienie i słuchanie stanowią najszybszy sposób na naukę języka hiszpańskiego do poziomu DELE B1 lub UK GCSE.

Sześć poziomów kursu Callan Español prowadzi uczniów od poziomu całkowicie początkującego do poziomu średnio zaawansowanego, pozwalając swobodnie komunikować się w języku hiszpańskim i dobrze przygotować się do ogólnego testu z języka hiszpańskiego na poziomie B1 w CEFR.

Podręczniki do kursu dostępne są w formie drukowanej oraz w formie e-booków z nagraniami audio.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji pokazowych Callan Español

Callan Español Student Practice Area (SPA)

Nasi uczniowie mają dostęp do platformy internetowej Callan Student Practice Area zawierającej treści spójne z materiałem kursu Callan Español, a także:

  • nagrania dyktand z automatyczną korektą Twoich odpowiedzi
  • unikalny moduł „nagraj swoją odpowiedź”, w którym za pomocą mikrofonu możesz nagrywać swoje odpowiedzi
  • wiele interaktywnych ćwiczeń, dzięki którym w łatwy sposób możesz powtórzyć omawiane na lekcjach słownictwo oraz gramatykę hiszpańską.