Nauka zdalna na piątkę!

Platforma Online Callan Classroom (OCC)

Platforma Online Callan Classroom (OCC) została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana. Jest nieustannie udoskonalana przez Callan Method Organisation.

To proste i przyjazne w obsłudze narzędzie pozwala na prowadzenie wysokiej jakości zajęć online. Dzięki zintegrowanym e-bookom dla nauczycieli, pomocom wizualnym, funkcji planowania lekcji oraz wielu innym udogodnieniom, OCC ułatwia prowadzenie satysfakcjonujących kursów online Metodą Callana. Nasza platforma umożliwia wplatanie w lekcje online różnorodnych ćwiczeń oraz stawia na większą interakcję na linii nauczyciel-uczeń. Ułatwia także lektorom angażowanie w równym stopniu wszystkich osób w grupie, dzięki czemu studenci potrafią w 100% skoncentrować się na zajęciach, a jest to szczególnie ważne podczas nauczania online.

Platforma dostępna jest także w wersji dla dzieci, zawierającej dostosowaną szatę graficzną oraz ciekawe, angażujące najmłodszych ćwiczenia. Na tych zajęciach online dzieci potrafią się skupić!

Pobierz instrukcję platformy Online Callan Classroom:

Instrukcja obsługi platformy OCC dla studentów Szkoły Callan

Powody, dla których warto wypróbować Metodę Callana:

 • To metoda skuteczna na każdym poziomie! Uczysz się sprawnie i z łatwością, niezależnie od tego, na jakim poziomie aktualnie jesteś.
 • Podczas lekcji posługujesz się tylko językiem angielskim.
 • Słuchanie i mówienie stanowi priorytet. Szybko zaczynasz czuć się pewnie i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.
 • Uczysz się krok po kroku. Na każdej lekcji przyswajasz nowy materiał, ale skutecznie go zapamiętujesz dzięki systematycznym powtórkom.
 • Nauka zasad językowych zawsze idzie w parze z ćwiczeniem ich w praktyce.
 • Program kursu skonstruowany jest w przejrzysty sposób.
 • Nauczyciele są wspierający. W każdym momencie lekcji możesz poprosić o pomoc.
 • W trakcie kursu poznajesz różnych Lektorów i Native Speakerów, dzięki czemu masz okazję zaznajomić się z naturalną wymową oraz akcentami z całego świata, a także dowiedzieć się interesujących rzeczy o krajach, z których pochodzą nasi Nauczyciele.
 • Naszym klasycznym kursem jest General English, ale nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje także zajęcia dla dzieci, język hiszpański oraz specjalistyczne kursy języka angielskiego. Zapraszamy do przejrzenia zakładki –> Kursy.
 • Zdalnie uczymy na kompatybilnej z Metodą Callana platformie „Online Callan Classroom”, stworzonej oraz nieustannie udoskonalanej przez Callan Method Organisation. Platforma ma także wersję dostosowaną do potrzeb dzieci.
 • Jako Uczeń Szkoły Akredytowanej możesz uzyskać dostęp do platformy Callan Student Practice Area oraz do aplikacji mobilnej Callan Method, a zatem możesz we własnym zakresie poszerzać wiedzę w dowolnym miejscu i o dogodnej dla Ciebie porze! Czekają na Ciebie liczne ćwiczenia oraz nagrania.