Drodzy Rodzice! Wybierzcie dla swojego dziecka

najlepsze lekcje języka angielskiego online dla dzieci!

Angielski dla dzieci online Metodą Callana

Angielski dla dzieci online Metodą Callana. Nasza Szkoła organizuje lekcje języka angielskiego online dla uczniów klas III – VIII szkoły podstawowej.

Grafik grup online ułożony jest z uwzględnieniem wieku oraz poziomu ucznia.

Szczegółowy harmonogram wszystkich lekcji języka angielskiego dla dzieci i młodzieży dostępny jest tutaj: link

Lekcje angielskiego dla dzieci i młodzieży online

Zapraszamy serdecznie uczniów klas III – VIII szkoły podstawowej na lekcje próbne celem poznania Metody Callana – metody, która pozwala czerpać satysfakcję z nauki angielskiego i zdobywać najlepsze wyniki! Ta znana na całym świecie metoda wspaniale sprawdza się w przypadku najmłodszych, którzy bywają najbardziej wymagającymi słuchaczami, ale równocześnie niezwykle szybko chłonącymi wiedzę!

Dzięki wieloletniej praktyce nasza Szkoła jest idealnym miejscem zarówno na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim, jak i kontynuowanie nauki. Callan for Kids to lekcje języka angielskiego dla dzieci, w trakcie którego uczniowie szybko zyskują pewność pozwalającą na mówienie po angielsku, a nie tylko rozumienie języka.

Aktywne i dynamicznie prowadzone zajęcia oraz angażujące ćwiczenia nieustannie podtrzymują uwagę dzieci. Wysoka jakość treści w programie naszych lekcji, systematyczne powtarzanie materiału oraz wspierająca atmosfera lekcji Callan for Kids sprawiają, że dzieci z wyjątkową łatwością uczą się poprawnie oraz płynnie posługiwać językiem angielskim. W lekcje dla dzieci wplecione są także gry i zabawy w języku angielskim, co zapewnia dodatkową rozrywkę i sprawia, że wszyscy są zadowoleni!

angielski dla dzieci online

Lekcje języka angielskiego online dla dzieci

Lekcje języka angielskiego online dla dzieci prowadzone są z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC). Ta brytyjska interaktywna platforma została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana. Platforma dostępna jest także w wersji dla dzieci, zawierającej dostosowaną szatę graficzną oraz ciekawe, angażujące najmłodszych ćwiczenia.

Na tych zajęciach online dzieci potrafią się skupić!

lekcje angielskiego online dla dzieci

Angielski dla dzieci online

Lekcje angielskiego dla dzieci online „Callan for Kids” składają się z sześciu etapów („Stages”). Prowadzą one młodego Ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do końca poziomu A2.

Gramatyka i słownictwo są starannie i systematycznie wprowadzane oraz ćwiczone na sześciu etapach nauki, obejmując wszystkie aspekty językowe, które dzieci muszą znać, aby zdać egzaminy, takie jak Cambridge Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Pod koniec etapu 4. („Stage 4”) Słuchacze są gotowi, by przygotowywać się do egzaminów w CEFR A1., a pod koniec 6. etapu do egzaminów w CEFR A2. Najważniejsze jednak, że dzieci mówią już płynnie i z łatwością!

Lekcje angielskiego dla dzieci online
Callan for Kids Student Practice Area (SPA)

Lekcje online Metodą Callana dla dzieci to zajęcia, które maksymalnie skupiają i angażują uwagę uczniów w trakcie trwania całej lekcji.

Dzieci uczą się poprzez system pytań i odpowiedzi, rozwijających umiejętności komunikacyjne. Wykorzystywane są także gry i zabawy, sprawiające, że nauka staje się przyjemnością. Platforma online umożliwia dostęp do zasobów multimedialnych, co wzbogaca proces edukacyjny.

Dzięki temu dzieci szybko przyswajają nowe słownictwo i struktury gramatyczne. Metoda Callana online dla dzieci zapewnia dynamiczną, interaktywną naukę, dostosowaną do potrzeb uczniów oraz kształtuje ich umiejętności językowe w atrakcyjny sposób.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z pokazowych lekcji angielskiego dla dzieci Callan for Kids
nauka angielskiego online dla dzieci

→ Wakacje z Callanem ←

Na okres wakacyjny przygotowaliśmy atrakcyjne warsztaty językowe
dedykowane naszym najmłodszym uczniom.

Wakacje z Callanem to zajęcia w formie tygodniowych półkolonii,
pełnych rozmaitych aktywności i dobrej zabawy,
a równocześnie intensywnej nauki języka angielskiego.