Angielski stacjonarnie i online
dla dorosłych indywidualnie

Angielski stacjonarnie i online dla dorosłych indywidualnie

Język angielski stacjonarnie w siedzibie Szkoły przy ul. Zwierzynieckiej 14/4 w Krakowie lub online indywidualnie.


Najbardziej efektywną formą nauki języka angielskiego są zajęcia indywidualne z native speakerem. Odznaczają się one o wiele wyższą skutecznością niż kurs grupowy.

Dlaczego?

Nauczyciel może w pełni poświęcić swoją uwagę konkretnemu uczniowi i jego potrzebom. Lekcje indywidualne języka angielskiego dają szansę na to, aby dostosować tempo, ale także zakres materiału do jednej osoby.

To korzystne rozwiązanie również dla tych, którzy nie lubią nauki w grupie, mają wówczas problem ze skupieniem się czy brak im odwagi do swobodnego wypowiadania się w obcym języku.

Podczas lekcji indywidualnych stacjonarnych lub online znacznie łatwiej przełamać barierę językową, a na to największy nacisk kładzie właśnie Metoda Callana.

Zapraszamy na indywidualny kurs angielskiego online

W naszej Szkole indywidualny kurs angielskiego online prowadzony jest z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC). Ta brytyjska interaktywna platforma została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana.

Dzięki nowoczesnej platformie OCC nauka języka angielskiego online jest wygodna, efektywna i … bardzo przyjemna!

Nie wychodząc z domu, masz dostęp do lekcji na bardzo wysokim poziomie oraz kontaktu z nauczycielami z różnych stron świata.

Na co możesz liczyć, decydując się na spotkania z nauczycielem 1:1? Przede wszystkim na stałą interakcję, która pomoże Ci stopniowo nabierać odwagi w posługiwaniu się językiem obcym.

Już od pierwszych zajęć kładziemy nacisk na rozumienie ze słuchu i mówienie po angielsku w sposób zrozumiały. Na bieżąco skorygujesz błędy, a materiał, powtarzany konsekwentnie i wielokrotnie, trwale zapisze się w Twojej pamięci, umożliwiając swobodną komunikację.

angielski dla dorosłych online

Angielski dla dorosłych online: Twoja wyjątkowa przygoda z Callan Classroom

Oferujemy indywidualne kursy angielskiego online, dostosowane specjalnie do potrzeb dorosłych, pragnących szybko i skutecznie opanować język angielski przy wykorzystaniu efektywnej Metody Callana oraz zaawansowanej platformy Online Callan Classroom (OCC), dzięki której nauka staje się wyjątkowym doświadczeniem, dostępnym z dowolnego miejsca na świecie.

Platforma Online Callan Classroom

Zaprojektowana specjalnie dla Metody Callana nowoczesna brytyjska platforma OCC umożliwia  interaktywną naukę z pełnym udziałem doświadczonego Lektora. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w podróży czy w biurze, platforma ta umożliwia Ci korzystanie z najwyższej jakości lekcji.

Zalety nauki angielskiego online w Szkole Callana:

  1. Komfort i efektywność: Nowoczesna platforma umożliwia naukę języka angielskiego w komfortowym środowisku, eliminując konieczność podróży do szkoły. Dzięki interaktywnym funkcjom, lekcje na platformie są nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.
  2. Dostęp do nauczycieli z różnych stron świata: Poprzez platformę OCC masz szansę współpracować z wykwalifikowanymi nauczycielami z wielu części świata. To nie tylko nauka języka, ale również wzbogacające doświadczenie kulturowe.
  3. Lekcje indywidualne 1:1: Decydując się na lekcje indywidualne, czerpiesz korzyść ze stałej interakcji z nauczycielem, który może w pełni skupić się na Twoich indywidualnych potrzebach i celach.
  4. Rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu: Metoda Callana skupia się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Już od pierwszych zajęć uczysz się w sposób naturalny (jak swojego języka ojczystego), a regularne powtarzanie materiału umożliwia swobodną komunikację w języku angielskim.
  5. Tematyczne lekcje konwersacyjne: Nasza oferta online nie ogranicza się jedynie do nauki języka angielskiego Metodą Callana. Oferujemy również lekcje konwersacyjne, obejmujące różnorodne aspekty życia społecznego i środowiska pracy.
  6. Konspekty i powtórki: Każda lekcja obejmuje klarowny konspekt, który jest Twoim praktycznym narzędziem do powtórek, wspomagającym proces przyswajania materiału.

 

Business English online

Szkolimy nie tylko w języku angielskim ogólnym, ale także oferujemy specjalistyczne kursy Business English.Po więcej informacji zapraszamy tutaj https://callan.krakow.pl/kurs-business-english/

Twoje perspektywy z indywidualnym kursem online:

Nasze lekcje indywidualne online to nie tylko proces nauki, to fascynująca podróż ku biegłej komunikacji w języku angielskim. Inwestując w nasze kursy, inwestujesz w swoją przyszłość, poszerzając horyzonty zarówno językowe, jak i kulturowe.

Dołącz do społeczności uczącej się online w Szkole Callana i doświadcz niepowtarzalnej jakości nauki angielskiego dla dorosłych. Skorzystaj z zaawansowanej platformy OCC i indywidualnej uwagi nauczyciela, by osiągnąć swój pełen potencjał językowy. Zapraszamy Cię na unikalną przygodę z angielskim, która może odmienić Twój sposób myślenia i otworzyć przed Tobą nowe możliwości.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania zapraszamy do kontaktu !

business english online