Angielski dla dorosłych online

Kurs General English

Angielski dla dorosłych online – Kurs General English

Kursy angielskiego dla dorosłych online w Szkole Języków Obcych Callan.

Nasza Szkoła prowadzi kursy języka angielskiego online dla dorosłych Metodą Callana. Słuchacze mogą uczestniczyć w zajęciach online raz lub dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Harmonogram zajęć przedstawiamy po odbyciu rozmowy poziomującej z metodykiem, który sprawdza poziom Słuchacza i dobiera odpowiednią grupę. Pierwsze dwa dni zajęć w grupie są próbne i nie zobowiązują do zapisu na kurs. Rozmowa poziomująca jest bezpłatna i trwa ok. 30 minut. Może odbyć się w formie stacjonarnej lub online. Na rozmowę z metodykiem można umówić się tuaj:  https://callan.krakow.pl/formularz-zgloszeniowy/

Angielski dla dorosłych online

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE PRÓBNE ONLINE I POZNAJ SKUTECZNOŚĆ METODY CALLANA!

Metoda Callana to wyjątkowo ciekawy, dynamiczny i przyjemny sposób na naukę języka angielskiego. Przez cały czas bierzesz aktywny udział w lekcji.

To sprawia, że możesz bardzo szybko i efektywnie przyswoić nowe informacje. Szkoły akredytowane uczą Metodą Callana w ponad 40 krajach. Już ponad milion osób na świecie nauczyło się z jej pomocą sprawnej komunikacji w języku angielskim!

Angielski dla dorosłych online

Kurs General English jest najczęściej wybieranym kursem języka angielskiego dla dorosłych w szkołach akredytowanych przez Callan Method Organisation (CMO). Składa się z 12 poziomów („Stages”), które pozwalają szybko piąć się w górę od poziomu podstawowego aż do zaawansowanego.

Każdy z naszych poziomów („Stages”) ma swój dedykowany podręcznik wydawany przez CMO. Po teście poziomującym możesz rozpocząć z nami naukę angielskiego na każdym etapie zaawansowania. Podstawa programowa kursu została stworzona tak, aby współgrała z poziomami języka według Skali Rady Europy (A1-C1). 

Z Metodą Callana będziesz na najlepszej drodze do płynnej komunikacji w języku angielskim oraz powodzenia na egzaminach. W miarę pokonywania kolejnych etapów, Twój angielski będzie ulegał szybkiej poprawie. Wkrótce będziesz czuć się na siłach, aby przystąpić do dostępnych egzaminów językowych, w tym IELTS, TOEFL itd.

Po dojściu do Stage 5-6 nabędziesz odpowiednie umiejętności, by przystąpić do egzaminu na poziomie B1 (np. Cambridge English: Preliminary – PET). Pod koniec Stage 10 będziesz wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zdać egzamin na poziomie B2 (np. Cambridge English: First – FCE), a możesz pójść jeszcze dalej i osiągnąć razem z nami poziom 12!

W naszej Szkole możesz uczyć się języka angielskiego Metodą Callana zarówno na lekcjach stacjonarnych, jak i online.

Callan Method Organisation przyznało nam akredytację Callan Accredited School oraz Callan Accredited Online Partner, co potwierdza najwyższe standardy jakości kształcenia w obu dostępnych wariantach. Podręczniki do kursu dostępne są w formie drukowanej oraz w formie e-booków z wbudowanymi nagraniami audio.

Kurs angielskiego dla dorosłych online

W naszej Szkole kursy angielskiego online prowadzone są z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC). Ta brytyjska interaktywna platforma została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana. Dzięki nowoczesnej platformie OCC nauka języka angielskiego online jest wygodna, efektywna i … bardzo przyjemna! Nie wychodząc z domu, Słuchacz ma dostęp do lekcji na bardzo wysokim poziomie oraz kontaktu z nauczycielami z różnych stron świata.

Angielski online dla dorosłych

Zalety nauki angielskiego online w Szkole Callana:

 

  • Komfort i efektywność: Nowoczesna platforma umożliwia naukę języka angielskiego w komfortowym środowisku, eliminując konieczność podróży do szkoły. Dzięki interaktywnym funkcjom, lekcje na platformie są nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.
  • Dostęp do nauczycieli z różnych stron świata: Poprzez platformę OCC masz szansę współpracować z wykwalifikowanymi nauczycielami z wielu części świata. To nie tylko nauka języka, ale również wzbogacające doświadczenie kulturowe.
  • Rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu: Metoda Callana skupia się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Już od pierwszych zajęć uczysz się w sposób naturalny (jak swojego języka ojczystego), a regularne powtarzanie materiału umożliwia swobodną komunikację w języku angielskim.
  • Konspekty i powtórki: Każda lekcja obejmuje klarowny konspekt, który jest Twoim praktycznym narzędziem do powtórek, wspomagającym proces przyswajania materiału.
Angielski online dla dorosłych

Lekcje angielskiego dla dorosłych
Callan Student Practice Area (SPA)

Na potrzeby kursu języka angielskiego Słuchacze mają dostęp do interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA).

Dzięki niej mogą dodatkowo ćwiczyć język angielski w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas. W sekcji „Pytanie i odpowiedź” („Question & Answer”) Kursanci mogą ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe.

 

W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Platforma SPA pokrywa tematykę wszystkich 12 poziomów kursu. To wspaniałe i przyjazne narzędzie, które pomaga zmotywować się do samodzielnych powtórek materiału pomiędzy lekcjami z Nauczycielem. Kursant może korzystać z platformy na komputerze, laptopie lub za pomocą aplikacji mobilnej „Callan Method”.

Dlaczego warto spróbować Metody Callana?

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod nauki języka angielskiego dla dorosłych! Wyróżnia ją wysoka intensywność zajęć oraz pełne zaangażowanie nauczyciela.

Kluczem do sukcesu jest właściwie moderowana, dynamiczna konwersacja, podczas której uczestnicy są skutecznie wspierani przez prowadzącego. Tutaj nie ma miejsca na żmudne i nudne ćwiczenia. Zajęcia są dynamiczne i maksymalnie wciągające, co pozwala na szybkie przełamanie bariery językowej nawet u osób, które do tej pory wstydziły się mówić po angielsku.

Angielski dla dorosłych Metodą Callana umożliwia podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych, poszerzenie słownictwa i opanowanie najistotniejszych zagadnień gramatycznych w stosunkowo krótkim czasie.

Dla nas oprócz nauki bardzo ważna jest przyjazna atmosfera, zapraszamy !