Powtórz z nami gramatykę - praktyczne ćwiczenia krok po kroku!

Grammar, czyli kurs gramatyki angielskiej

Kurs gramatyki angielskiej Grammar może być realizowany samodzielnie, ale najczęściej stanowi dodatkowy element kursu języka angielskiego dla dorosłych Callan Method General English.

Treść kursu General English została ustalona z myślą o CEFR (Common European Framework of Reference) i popularnych międzynarodowych egzaminach z języka angielskiego. Na 12 etapach punkty gramatyczne są wprowadzane za pomocą jasnych zasad, natychmiast ćwiczone, a następnie systematycznie sprawdzane.

Wydawnictwo Callan Method Organisation stworzyło specjalny podręcznik „Student’s Grammar Workbook”, który maksymalnie skupia się na gramatyce i pozwala na intensywne ćwiczenie jej w praktyce. Podręcznik dostępny jest w trzech wersjach odpowiadających poziomom znajomości języka angielskiego A2, B1 i B2. Materiały te zostały zaprojektowane, aby towarzyszyć Uczniom Metody Callana w postępach w nauce oraz zapewnić dalsze powtórki oraz utrwalenie każdej struktury gramatycznej, którą poznają na kursie języka angielskiego General English.

W pewnym momencie wielu Uczniów decyduje się również na przygotowanie do egzaminu, który potwierdzi ich poziom, jak na przykład A2 Key, B1 Preliminary, B2 First, IELTS, TOEIC lub TOEFL. Zróżnicowane zadania w naszych zeszytach ćwiczeń zapewniają dokładnie to, czego potrzebują Studenci uczący się do tych egzaminów, aby osiągnąć niezbędny do odniesienia sukcesu poziom dokładności.

Powody, dla których warto wypróbować Metodę Callana:

 • To metoda skuteczna na każdym poziomie! Uczysz się sprawnie i z łatwością, niezależnie od tego, na jakim poziomie aktualnie jesteś.
 • Podczas lekcji posługujesz się tylko językiem angielskim.
 • Słuchanie i mówienie stanowi priorytet. Szybko zaczynasz czuć się pewnie i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.
 • Uczysz się krok po kroku. Na każdej lekcji przyswajasz nowy materiał, ale skutecznie go zapamiętujesz dzięki systematycznym powtórkom.
 • Nauka zasad językowych zawsze idzie w parze z ćwiczeniem ich w praktyce.
 • Program kursu skonstruowany jest w przejrzysty sposób.
 • Nauczyciele są wspierający. W każdym momencie lekcji możesz poprosić o pomoc.
 • W trakcie kursu poznajesz różnych Lektorów i Native Speakerów, dzięki czemu masz okazję zaznajomić się z naturalną wymową oraz akcentami z całego świata, a także dowiedzieć się interesujących rzeczy o krajach, z których pochodzą nasi Nauczyciele.
 • Naszym klasycznym kursem jest General English, ale nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje także zajęcia dla dzieci, język hiszpański oraz specjalistyczne kursy języka angielskiego. Zapraszamy do przejrzenia zakładki –> Kursy.
 • Zdalnie uczymy na kompatybilnej z Metodą Callana platformie „Online Callan Classroom”, stworzonej oraz nieustannie udoskonalanej przez Callan Method Organisation. Platforma ma także wersję dostosowaną do potrzeb dzieci.
 • Jako Uczeń Szkoły Akredytowanej możesz uzyskać dostęp do platformy Callan Student Practice Area oraz do aplikacji mobilnej Callan Method, a zatem możesz we własnym zakresie poszerzać wiedzę w dowolnym miejscu i o dogodnej dla Ciebie porze! Czekają na Ciebie liczne ćwiczenia oraz nagrania.