Drodzy Rodzice! Wybierzcie dla swojego dziecka

najlepsze lekcje języka angielskiego !

Angielski dla dzieci indywidualnie Metodą Callana

Język angielski stacjonarnie i online dla dzieci w wieku 7 – 14 lat indywidualnie.

Najbardziej efektywną formą nauki języka angielskiego są zajęcia indywidualne z native speakerem. Odznaczają się one o wiele wyższą skutecznością niż kurs grupowy.

Dlaczego ?

Nauczyciel może w pełni poświęcić swoją uwagę konkretnemu uczniowi i jego potrzebom. Lekcje indywidualne języka angielskiego dają szansę na to, aby dostosować tempo, ale także zakres materiału do jednej osoby.

 

angielski dla dzieci online

To korzystne rozwiązanie również dla tych dzieci, które nie lubią nauki w grupie, mają wówczas problem ze skupieniem się czy brak im odwagi do swobodnego wypowiadania się w obcym języku.
Podczas lekcji indywidualnych znacznie łatwiej przełamać barierę językową, a na to największy nacisk kładzie właśnie Metoda Callana.

Indywidualne lekcje angielskiego dla dzieci prowadzone są wg podręczników „Callan for Kids” i składają się z sześciu etapów („Stages”). Prowadzą one ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do końca poziomu A2.

Gramatyka i słownictwo są starannie i systematycznie wprowadzane oraz ćwiczone na sześciu etapach nauki, obejmując wszystkie aspekty językowe, które dzieci muszą znać, aby zdać egzaminy, takie jak Cambridge Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Pod koniec etapu 4. („Stage 4”) uczniowie są gotowi, by przygotowywać się do egzaminów w CEFR A1., a pod koniec 6. etapu do egzaminów w CEFR A2. Najważniejsze jednak, że dzieci mówią już płynnie i z łatwością!

Zapraszamy wszystkie dzieci na lekcje indywidualne do naszej Szkoły przy ul. Zwierzynieckiej 14/4, a te, które preferują naukę zdalną – na indywidualny kurs angielskiego online.

lekcje angielskiego online dla dzieci

Indywidualny kurs angielskiego dla dzieci online

W naszej Szkole indywidualny kurs angielskiego online dla dzieci prowadzony jest z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC). Ta brytyjska interaktywna platforma została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana.

Dzięki nowoczesnej platformie OCC nauka języka angielskiego online jest wygodna, efektywna i … bardzo przyjemna!

Nie wychodząc z domu, dzieci mają dostęp do lekcji angielskiego na bardzo wysokim poziomie oraz kontaktu z nauczycielami z różnych stron świata.
Już od pierwszych zajęć kładziemy nacisk na rozumienie ze słuchu i mówienie po angielsku w sposób zrozumiały. Na bieżąco lektor koryguje błędy językowe dziecka, a materiał, powtarzany konsekwentnie i wielokrotnie, trwale zapisze się w pamięci ucznia, umożliwiając swobodną komunikację.

Zalety indywidualnej nauki angielskiego online w Szkole Callana:

 

  • Komfort i efektywność: Nowoczesna platforma umożliwia naukę języka angielskiego w komfortowym środowisku, eliminując konieczność podróży do szkoły. Dzięki interaktywnym funkcjom, lekcje na platformie są nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.
  • Dostęp do nauczycieli z różnych stron świata: Poprzez platformę OCC masz szansę współpracować z wykwalifikowanymi nauczycielami z wielu części świata. To nie tylko nauka języka, ale również wzbogacające doświadczenie kulturowe.
  • Lekcje indywidualne 1:1: Decydując się na lekcje indywidualne, czerpiesz korzyść ze stałej interakcji z nauczycielem, który może w pełni skupić się na Twoich indywidualnych potrzebach i celach.
  • Rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu: Metoda Callana skupia się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Już od pierwszych zajęć uczysz się w sposób naturalny (jak swojego języka ojczystego), a regularne powtarzanie materiału umożliwia swobodną komunikację w języku angielskim.
  • Konspekty i powtórki: Każda lekcja obejmuje klarowny konspekt, który jest Twoim praktycznym narzędziem do powtórek, wspomagającym proces przyswajania materiału.

Callan for Kids Student Practice Area (SPA)

Na potrzeby lekcji języka angielskiego dla dzieci Callan for Kids została stworzona specjalna wersja interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA). Dzięki niej dzieci mogą dodatkowo ćwiczyć język obcy w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas.

W unikalnej sekcji „Pytanie i odpowiedź” („Question & Answer”) dzieci mogą ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe. W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) dzieci znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Lekcje angielskiego dla dzieci online

Zapraszamy do obejrzenia filmu z pokazowych lekcji angielskiego dla dzieci Callan for Kids
nauka angielskiego online dla dzieci

→ Wakacje z Callanem ←

Na okres wakacyjny przygotowaliśmy atrakcyjne warsztaty językowe
dedykowane naszym najmłodszym uczniom.

Wakacje z Callanem to zajęcia w formie tygodniowych półkolonii,
pełnych rozmaitych aktywności i dobrej zabawy,
a równocześnie intensywnej nauki języka angielskiego.