Drodzy Rodzice! Wybierzcie

najlepsze lekcje języka angielskiego online dla dzieci!

Angielski dla młodzieży online Metodą Callana

Angielski online dla młodzieży (15 – 19 lat) w Szkole Języków Obcych Callan.

Nasza Szkoła prowadzi lekcje języka angielskiego online Metodą Callana dla uczniów szkół średnich. Uczniowie mogą uczestniczyć w zajęciach online raz lub dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Harmonogram zajęć przedstawiamy po odbyciu rozmowy poziomującej z metodykiem, który sprawdza poziom ucznia i dobiera odpowiednią grupę. Pierwsze dwa dni zajęć w grupie są próbne i nie zobowiązują do zapisu na kurs. Rozmowa poziomująca jest bezpłatna i trwa ok. 30 minut. Może odbyć się w formie stacjonarnej lub online. Na rozmowę z metodykiem można umówić się tuaj:  https://callan.krakow.pl/formularz-zgloszeniowy/

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE PRÓBNE ONLINE I POZNAJ SKUTECZNOŚĆ METODY CALLANA!

Kursy angielskiego online dla młodzieży

Metoda Callana pozwala czerpać satysfakcję z nauki angielskiego i zdobywać najlepsze wyniki. Ta znana na całym świecie Metoda wspaniale sprawdza się w przypadku młodych Słuchaczy, którzy bywają najbardziej wymagającymi studentami, ale równocześnie niezwykle szybko chłonącymi wiedzę!

Uczniowie szybko zyskują pewność pozwalającą na mówienie po angielsku, a nie tylko rozumienie języka. Aktywne i dynamicznie prowadzone zajęcia oraz angażujące ćwiczenia nieustannie podtrzymują uwagę ucznia. Wysoka jakość treści w programie kursu, systematyczne powtarzanie materiału oraz wspierająca atmosfera lekcji Metodą Callana sprawiają, że młodzież z wyjątkową łatwością uczy się poprawnie oraz płynnie posługiwać językiem angielskim.

Angielski dla młodzieży

Kursy angielskiego dla młodzieży składają się z dwunastu etapów („Stages”), które prowadzą ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do poziomu C1 (Advanced).

Gramatyka i słownictwo są starannie i systematycznie wprowadzane oraz ćwiczone na dwunastu etapach nauki, obejmując wszystkie aspekty językowe, które uczniowie muszą znać, aby zdać egzaminy, takie jak Cambridge First B2 (FCE) czy IELTS.

Najważniejsze jednak, że już po kilku miesiącach nauki uczniowie posługują się angielskim płynnie i z łatwością!

Angielski dla młodzieży

Kurs angielskiego dla młodzieży online

W naszej Szkole kurs angielskiego online dla młodzieży prowadzony jest z udziałem Lektora na platformie Online Callan Classroom (OCC). Ta brytyjska interaktywna platforma została stworzona na potrzeby nauki zdalnej Metodą Callana.

Dzięki nowoczesnej platformie OCC nauka języka angielskiego online jest wygodna, efektywna i … bardzo przyjemna!

Nie wychodząc z domu, uczeń ma dostęp do lekcji na bardzo wysokim poziomie oraz kontaktu z nauczycielami z różnych stron świata.

Zalety nauki angielskiego online w Szkole Callana:

 

  • Komfort i efektywność: Nowoczesna platforma umożliwia naukę języka angielskiego w komfortowym środowisku, eliminując konieczność podróży do szkoły. Dzięki interaktywnym funkcjom, lekcje na platformie są nie tylko skuteczne, ale również przyjemne.
  • Dostęp do nauczycieli z różnych stron świata: Poprzez platformę OCC masz szansę współpracować z wykwalifikowanymi nauczycielami z wielu części świata. To nie tylko nauka języka, ale również wzbogacające doświadczenie kulturowe.
  • Rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu: Metoda Callana skupia się na rozwijaniu umiejętności rozumienia ze słuchu i mówienia. Już od pierwszych zajęć uczysz się w sposób naturalny (jak swojego języka ojczystego), a regularne powtarzanie materiału umożliwia swobodną komunikację w języku angielskim.
  • Konspekty i powtórki: Każda lekcja obejmuje klarowny konspekt, który jest Twoim praktycznym narzędziem do powtórek, wspomagającym proces przyswajania materiału.
Angielski dla młodzieży

Lekcje angielskiego dla młodzieży Callan Student Practice Area (SPA)

Na potrzeby kursu języka angielskiego dla młodzieży została stworzona specjalna wersja interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA).

Dzięki niej uczniowie mogą dodatkowo ćwiczyć język angielski w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas.

W sekcji „Pytanie i odpowiedź” („Question & Answer”) uczniowie mogą ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe. W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Platforma SPA pokrywa tematykę wszystkich 12 poziomów kursu. To wspaniałe i przyjazne narzędzie, które pomaga zmotywować się do samodzielnych powtórek materiału pomiędzy lekcjami z Nauczycielem. Uczeń może korzystać z platformy na komputerze, laptopie lub za pomocą aplikacji mobilnej „Callan Method”.