Kursy dla firm to poszerzanie wiedzy

oraz świetna okazja do integracji w zespole!

Angielski dla firm Kraków

Nasza Szkoła posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów dla firm. Na takich zajęciach główny nacisk kładziemy zarówno na poszerzenie wiedzy oraz zdobywanie nowych umiejętności, jak i na integrację pracowniczą.

Kursy angielskiego dla firm stanowią świetną okazję do nawiązania nowych kontaktów, co przekłada się na rozwój całego zespołu i firmy. Szczegółowy program dostosowywany jest do potrzeb Klientów. Może opierać się o nasz standardowy kurs języka angielskiego dla dorosłych ‘General English’ lub o podręcznik do nauki języka angielskiego biznesowego ‘Callan for Business’. Dodatkowo możemy poszerzyć go o konwersacje dotyczące rozmaitych sytuacji zawodowych oraz o własne materiały szkoleniowe.

Cena kursów dla firmy zależy od wielkości grupy, miejsca odbywania zajęć oraz indywidualnych preferencji Klienta. W celu ustalenia szczegółów oraz otrzymania wyceny zapraszamy do kontaktu z Recepcją Szkoły:

callan@callan.krakow.pl

Prosimy o zawarcie w wiadomości odpowiedzi na poniższe, abyśmy mogli przygotować dla Państwa najlepszą ofertę:

  • Ile osób weźmie udział w kursie?
  • Jaka może być maksymalna ilość osób w grupie?
  • Jaką formę kursu Państwo preferują? (stacjonarny/ online)
  • Gdzie znajduje się biuro firmy? (dot. Klienów zainteresowanych lekcjami w miejscu pracy)
  • Czy zajęcia wszystkich grup muszą odbywać się jednocześnie? (w przypadku więcej niż jednej grupy)
  • Czy materiał kursów ‘Callan for Business’ lub ‘General English’ Państwu odpowiada, czy chcieliby Państwo go poszerzyć/zindywidualizować?