Kontakt

Aktualności

Aktualności

Kontakt

Zapisz się na wakacyjny kurs językowy

i nie wypadaj  z rytmu!

Wakacyjne kursy
dla dorosłych

W naszej Szkole obowiązują odrębne zapisy na lipiec i sierpień (szczegółowa oferta kursów sierpniowych będzie dostępna od 10 lipca). Gorąco zapraszamy na nasze wakacyjne, słoneczne kursy językowe!

Warto poświęcić trochę letniego czasu, aby nie wypaść z rytmu nauki, regularnie odświeżać wiadomości, a może i poćwiczyć przed zagranicznym wyjazdem!

Przypominamy, że każdy nowy Uczestnik może skorzystać z 2 dni próbnych lekcji przed zapisem na kurs!

angielski w Krakowie na wakacje

Program kursów dla dorosłych: sierpień 2022

1.) KURSY STACJONARNE:

› Angielski dla początkujących Metodą Callana, czyli intensywny kurs ukierunkowany na szybkie efekty.
Zajęcia 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne prowadzą doświadczeni Native Speakers. Zajęcia we wtorki i czwartki w godzinach 18:30 – 20:20. Cena 396 zł / 18 h lekcyjnych.

› Angielski Metodą Callana na wszystkich poziomach zaawansowania:
Zajęcia 1, lub 2 x w tygodniu prowadzą doświadczeni Native Speakers. Cena od 176 do 264 zł (w zależności od ilości godzin i intensywności kursu).

› Kurs konwersacyjny
Skierowany do osób na poziomie min. A2. Obejmuje 18 lekcji, a na każdej z nich poruszany będzie odrębny temat. Zajęcia 2 x w tygodniu po 2 h lekcyjne poprowadzi Karl Naylor. Zajęcia we wtorki i czwartki w godzinach 18:30 – 20:20 w terminie 2 – 30.08.2022 r. Cena 396 zł /18h lekcyjnych.

2.) KURSY ONLINE

› Angielski Metodą Callana
Dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia 2 x w tygodniu po 2 godziny lekcyjne w cenie 342 zł /18h lekcyjnych.

Dla nas oprócz nauki bardzo ważna jest przyjazna atmosfera i dobra zabawa. W wakacje tym bardziej! Mamy nadzieję, że spędzicie z nami aktywny, ciekawy i radosny czas! laughing

– ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW –