General English to kurs dla osób na każdym poziomie

i w każdym wieku!

Angielski dla dorosłych

Stacjonarne kursy General English Metodą Callana

Metoda Callana to wyjątkowo ciekawy, dynamiczny i przyjemny sposób na naukę języka angielskiego. Przez cały czas bierzesz aktywny udział w lekcji.

To sprawia, że możesz bardzo szybko i efektywnie przyswoić nowe informacje. Szkoły akredytowane uczą Metodą Callana w ponad 40 krajach. Już ponad milion osób na świecie nauczyło się z jej pomocą sprawnej komunikacji w języku angielskim!

Kurs General English jest najczęściej wybieranym kursem języka angielskiego dla dorosłych w szkołach akredytowanych przez Callan Method Organisation (CMO). Składa się z 12 poziomów („Stages”), które pozwalają szybko piąć się w górę od poziomu podstawowego aż do zaawansowanego. Każdy z naszych poziomów („Stages”) ma swój dedykowany podręcznik wydawany przez CMO. Po teście poziomującym możesz rozpocząć z nami naukę angielskiego na każdym etapie zaawansowania. Podstawa programowa kursu została stworzona tak, aby współgrała z poziomami języka według Skali Rady Europy (A1-C1).

Z Metodą Callana będziesz na najlepszej drodze do płynnej komunikacji w języku angielskim oraz powodzenia na egzaminach. W miarę pokonywania kolejnych etapów, Twój angielski będzie ulegał szybkiej poprawie. Wkrótce będziesz czuć się na siłach, aby przystąpić do dostępnych egzaminów językowych, w tym IELTS, TOEFL itd.

Po dojściu do Stage 5-6 nabędziesz odpowiednie umiejętności, by przystąpić do egzaminu na poziomie B1 (np. Cambridge English: Preliminary – PET). Pod koniec Stage 10 będziesz wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zdać egzamin na poziomie B2 (np. Cambridge English: First – FCE), a możesz pójść jeszcze dalej i osiągnąć razem z nami poziom 12! W naszej Szkole możesz uczyć się języka angielskiego Metodą Callana zarówno na lekcjach stacjonarnych, jak i online.

Callan Method Organisation przyznało nam akredytację Callan Accredited School oraz Callan Accredited Online Partner, co potwierdza najwyższe standardy jakości kształcenia w obu dostępnych wariantach. Podręczniki do kursu dostępne są w formie drukowanej oraz w formie e-booków z wbudowanymi nagraniami audio.

Dodatkowo nasi Uczniowie mogą uzyskać dostęp do platformy internetowej Callan Student Practice Area, która zawiera:

  • dyktanda wideo z automatyczną korektą Twoich odpowiedzi
  • unikalny moduł „nagraj swoją odpowiedź”, w którym za pomocą mikrofonu możesz nagrywać swoje odpowiedzi.

Angielski dla dorosłych

Nasza Szkoła prowadzi kursy języka angielskiego dla dorosłych Metodą Callana. Słuchacze mogą uczestniczyć w zajęciach raz w tygodniu po 2 lub 3 godziny lekcyjne lub dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Harmonogram zajęć przedstawiamy po odbyciu rozmowy poziomującej z metodykiem, który sprawdza poziom Słuchacza i dobiera odpowiednią grupę. Pierwsze dwa dni zajęć w grupie są próbne i nie zobowiązują do zapisu na kurs. Rozmowa poziomująca jest bezpłatna i trwa ok. 30 minut. Może odbyć się w formie stacjonarnej lub online. 

Umiejętność swobodnego posługiwania się językiem angielskim otwiera przed Tobą nowe możliwości. Bezpieczne podróżowanie, nauka i praca za granicą, brak ograniczeń w rozwijaniu pasji, zawieranie nowych znajomości…

Nigdy nie jest za późno, by zacząć uczyć się angielskiego!

Angielski na różnych poziomach językowych!

Kurs General English to nauka języka angielskiego dopasowana do Twoich aktualnych umiejętności i możliwości. Po teście poziomującym po prostu rozpoczynasz naukę na jednym z aż 12 poziomów zaawansowania dostępnych w Szkole Callan.

Zajęcia mają Cię rozwijać i zachęcać do trenowania praktycznych umiejętności językowych oraz pogłębiania wiedzy z zakresu gramatyki. Celem każdych zajęć, realizowanych w ramach kursu angielskiego dla dorosłych, jest pokazanie Ci, że… Yes, you can!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji pokazowych Metodą Callana

A także nagrania z lekcji powtórkowej 🙂

Ile kosztuje kurs?

Cena zależy od liczebności grupy (Standard – od 5 do 10 uczestników, Premium – 4 uczestników) oraz liczby lekcji, które zdecydujesz się opłacić z góry (opłata za 4 lub 8 tygodni).

Nauka angielskiego może odbywać się stacjonarnie w Krakowie lub online. W drugim przypadku miejsce Twojego zamieszkania nie ma znaczenia!

Dlaczego warto spróbować Metody Callana?

Jest to jedna z najskuteczniejszych metod nauki języka angielskiego dla dorosłych! Wyróżnia ją wysoka intensywność zajęć oraz pełne zaangażowanie nauczyciela. Kluczem do sukcesu jest właściwie moderowana, dynamiczna konwersacja, podczas której uczestnicy są skutecznie wspierani przez prowadzącego.

Tutaj nie ma miejsca na żmudne i nudne ćwiczenia. Zajęcia są dynamiczne i maksymalnie wciągające, co pozwala na szybkie przełamanie bariery językowej nawet u osób, które do tej pory wstydziły się mówić po angielsku.

Angielski dla dorosłych Metodą Callana umożliwia podniesienie uniwersalnych umiejętności językowych, poszerzenie słownictwa i opanowanie najistotniejszych zagadnień gramatycznych w stosunkowo krótkim czasie.