Kontakt

Aktualności

Aktualności

Kontakt

General English to kurs dla osób na każdym poziomie

i w każdym wieku!

Angielski dla dorosłych

General English

Metoda Callana to wyjątkowo ciekawy, dynamiczny i przyjemny sposób na naukę języka angielskiego. Przez cały czas bierzesz aktywny udział w lekcji.

To sprawia, że możesz bardzo szybko i efektywnie przyswoić nowe informacje. Szkoły akredytowane uczą Metodą Callana w ponad 40 krajach. Już ponad milion osób na świecie nauczyło się z jej pomocą sprawnej komunikacji w języku angielskim!

Kurs General English jest najczęściej wybieranym kursem języka angielskiego dla dorosłych w szkołach akredytowanych przez Callan Method Organisation (CMO). Składa się z 12 poziomów („Stages”), które pozwalają szybko piąć się w górę od poziomu podstawowego aż do zaawansowanego. Każdy z naszych poziomów („Stages”) ma swój dedykowany podręcznik wydawany przez CMO. Po teście poziomującym możesz rozpocząć z nami naukę angielskiego na każdym etapie zaawansowania. Podstawa programowa kursu została stworzona tak, aby współgrała z poziomami języka według Skali Rady Europy (A1-C1).

Z Metodą Callana będziesz na najlepszej drodze do płynnej komunikacji w języku angielskim oraz powodzenia na egzaminach. W miarę pokonywania kolejnych etapów, Twój angielski będzie ulegał szybkiej poprawie. Wkrótce będziesz czuć się na siłach, aby przystąpić do dostępnych egzaminów językowych, w tym IELTS, TOEFL itd.

Po dojściu do Stage 5-6 nabędziesz odpowiednie umiejętności, by przystąpić do egzaminu na poziomie B1 (np. Cambridge English: Preliminary – PET). Pod koniec Stage 10 będziesz wiedzieć wszystko, czego potrzebujesz, aby zdać egzamin na poziomie B2 (np. Cambridge English: First – FCE), a możesz pójść jeszcze dalej i osiągnąć razem z nami poziom 12! W naszej Szkole możesz uczyć się języka angielskiego Metodą Callana zarówno na lekcjach stacjonarnych, jak i online.

Callan Method Organisation przyznało nam akredytację Callan Accredited School oraz Callan Accredited Online Partner, co potwierdza najwyższe standardy jakości kształcenia w obu dostępnych wariantach. Podręczniki do kursu dostępne są w formie drukowanej oraz w formie e-booków z wbudowanymi nagraniami audio.

Dodatkowo nasi Uczniowie mogą uzyskać dostęp do platformy internetowej Callan Student Practice Area, która zawiera:

  • dyktanda wideo z automatyczną korektą Twoich odpowiedzi
  • unikalny moduł „nagraj swoją odpowiedź”, w którym za pomocą mikrofonu możesz nagrywać swoje odpowiedzi.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z lekcji pokazowych Metodą Callana

A także nagrania z lekcji powtórkowej 🙂