Maksymalnie efektywne lekcje indywidualne

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego

W naszej Szkole prowadzimy indywidualne lekcje języka angielskiego dla dorosłych oraz dla dzieci. Kiedy warto skorzystać z indywidualnych lekcji Metodą Callana?

 • Kiedy potrzebujesz intensywnego kursu, dzięki któremu w szybkim czasie przyswoisz język angielski, w szczególności po to, by poczuć się swobodnie w mówieniu i z łatwością się komunikować.
 • Kiedy planujesz wyjazd za granicę, studia lub pracę w kraju anglojęzycznym.
 • Kiedy trudno Ci dopasować grafik do zajęć grupowych, ale nie chcesz rezygnować z możliwości, jakie daje podszlifowanie umiejętności językowych.
 • Kiedy zależy Ci na tym, aby indywidualne zajęcia z języka angielskiego w 100% odpowiadały Twoim potrzebom lub specyfice Twojej branży/zawodu.
 • Kiedy aktywnie przygotowujesz się do egzaminów lub chcesz podnieść kwalifikacje i własną pozycję zawodową.

Zajęcia indywidualne

Oferujemy zajęcia indywidualne:

 

Jeśli czujesz, że kurs grupowy to nie to, czego potrzebujesz – nasza Szkoła oferuje zajęcia indywidualne dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania!

W nauczaniu indywidualnym dostępne są wszystkie rodzaje kursów z naszej oferty. Lekcje jeden na jeden pozwolą wyjątkowo dokładnie opanować słownictwo, a także maksymalnie wykorzystać czas na poprawienie pozostałych umiejętności językowych: czytania, pisania i rozumienia ze słuchu.

Zajęcia ustalamy w dogodnych dla ucznia terminach, a ich program również dowolnie zmodyfikować i dostosować do indywidualnych potrzeb. Zawsze bierzemy pod uwagę preferencje co do wyboru nauczyciela.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami firm i osób indywidualnych, dla których nasza Szkoła prowadziła szkolenia językowe.

Powody, dla których warto wypróbować Metodę Callana:

 • To metoda skuteczna na każdym poziomie! Uczysz się sprawnie i z łatwością, niezależnie od tego, na jakim poziomie aktualnie jesteś.
 • Podczas lekcji posługujesz się tylko językiem angielskim.
 • Słuchanie i mówienie stanowi priorytet. Szybko zaczynasz czuć się pewnie i swobodnie komunikujesz się w języku angielskim.
 • Uczysz się krok po kroku. Na każdej lekcji przyswajasz nowy materiał, ale skutecznie go zapamiętujesz dzięki systematycznym powtórkom.
 • Nauka zasad językowych zawsze idzie w parze z ćwiczeniem ich w praktyce.
 • Program kursu skonstruowany jest w przejrzysty sposób.
 • Nauczyciele są wspierający. W każdym momencie lekcji możesz poprosić o pomoc.
 • W trakcie kursu poznajesz różnych Lektorów i Native Speakerów, dzięki czemu masz okazję zaznajomić się z naturalną wymową oraz akcentami z całego świata, a także dowiedzieć się interesujących rzeczy o krajach, z których pochodzą nasi Nauczyciele.
 • Naszym klasycznym kursem jest General English, ale nasza oferta jest znacznie szersza i obejmuje także zajęcia dla dzieci, język hiszpański oraz specjalistyczne kursy języka angielskiego. Zapraszamy do przejrzenia zakładki –> Kursy.
 • Zdalnie uczymy na kompatybilnej z Metodą Callana platformie „Online Callan Classroom”, stworzonej oraz nieustannie udoskonalanej przez Callan Method Organisation. Platforma ma także wersję dostosowaną do potrzeb dzieci.
 • Jako Uczeń Szkoły Akredytowanej możesz uzyskać dostęp do platformy Callan Student Practice Area oraz do aplikacji mobilnej Callan Method, a zatem możesz we własnym zakresie poszerzać wiedzę w dowolnym miejscu i o dogodnej dla Ciebie porze! Czekają na Ciebie liczne ćwiczenia oraz nagrania.

Prowadzimy również indywidualne lekcje języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Warto z nich skorzystać, jeśli Twoje dziecko potrzebuje w krótkim czasie solidnego zastrzyku wiedzy i umiejętności z języka angielskiego. Osobiste spotkania z lektorem pomogą pokonać barierę komunikacyjną w błyskawicznym tempie.

To także idealna metoda dla dzieci nieśmiałych i tych, które boją się odzywać w grupie. Dzięki indywidualnym zajęciom z lektorem łatwo przełamać strach przed mówieniem, a język angielski szybko staje się ulubionym przedmiotem!

Jeśli szukasz indywidualnych zajęć z języka angielskiego w Krakowie, nasza Szkoła to doskonały wybór!