Zajęcia indywidualne z angielskiego

Język angielski to podstawa współczesnej międzynarodowej komunikacji. Chcesz rozpocząć tę przygodę od samego początku lub podszkolić już nabyte umiejętności? Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniej metody nauczania, dopasowanej do Twoich potrzeb i predyspozycji.

Szczególnie zależy Ci na tym, żebym jak najszybciej zacząć mówić? Sprawdź, dlaczego Metoda Callana cieszy się niesłabnącą popularnością już od pół wieku! Być może to właśnie rozwiązanie dla Ciebie?

Dlaczego warto uczyć się angielskiego indywidualnie?

Jedną z form nauki języka angielskiego są zajęcia indywidualne z native speakerem. W wielu przypadkach odznaczają się one o wiele wyższą skutecznością niż kurs grupowy.

Dlaczego? Nauczyciel może w pełni poświęcić swoją uwagę konkretnemu uczniowi i jego potrzebom. Lekcje indywidualne języka angielskiego dają szansę na to, aby dostosować tempo, ale także zakres materiału do jednej osoby.

To korzystne rozwiązanie również dla tych, którzy nie lubią nauki w grupie, mają wówczas problem ze skupieniem się czy brak im odwagi do swobodnego wypowiadania się w obcym języku.

Podczas lekcji indywidualnych znacznie łatwiej przełamać barierę językową, a na to największy nacisk kładzie właśnie Metoda Callana.

W naszej szkole proponujemy Ci złoty środek między skutecznością a szybkością nauki języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania!

 

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami firm i osób indywidualnych, dla których nasza Szkoła prowadziła szkolenia językowe.

Kurs języka angielskiego indywidualnie

Na co możesz liczyć, decydując się na spotkania z nauczycielem 1:1? Przede wszystkim na stałą interakcję, która pomoże Ci stopniowo nabierać odwagi w posługiwaniu się językiem obcym.

Już od pierwszych zajęć kładziemy nacisk na rozumienie ze słuchu i mówienie po angielsku w sposób zrozumiały. Na bieżąco skorygujesz błędy, a materiał, powtarzany konsekwentnie i wielokrotnie, trwale zapisze się w Twojej pamięci, umożliwiając swobodną komunikację.

Ucząc się angielskiego Metodą Callana, nie tracisz ani minuty z zajęć. Każde ćwiczenie czy rozmowa mają na celu utrwalanie konkretnego słownictwa, czy elementów gramatyki.

Prowadzimy również indywidualne lekcje języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Warto z nich skorzystać, jeśli Twoje dziecko potrzebuje w krótkim czasie solidnego zastrzyku wiedzy i umiejętności z języka angielskiego. Osobiste spotkania z lektorem pomogą pokonać barierę komunikacyjną w błyskawicznym tempie.

To także idealna metoda dla dzieci nieśmiałych i tych, które boją się odzywać w grupie. Dzięki indywidualnym zajęciom z lektorem łatwo przełamać strach przed mówieniem, a język angielski szybko staje się ulubionym przedmiotem!

Jeśli szukasz indywidualnych zajęć z języka angielskiego w Krakowie, nasza Szkoła to doskonały wybór!